Winnaars voorrondes 2018

Hier zie je de nummers 1, 2 en 3 van de voorrondes van 2018 die al hebben plaatsgevonden. De strijd zal spannend zijn op de finale op het Kunstbende Festival, wie worden dé winnaars van Kunstbende op 30 juni 2018?

Friesland

Dans: 1. Kikki, 2. Mj2, 3. Anne Mare
DJ: 1. Michael Fortera, 2. DJ Ghazi Style, 3. Tr4ck Love
Expo: 1. Shelley Wiersma, 2. Elja Dikareva, 3. Nimue Slot
Film: 1. Allert, 2. Sylvia Oegema, 3. Sibrich Wijnia
Muziek: 1. DJMARJAS, 2. Sackback, 3. Rianne en David
Taal: 1. Shelley Wiersma
Theater: 1. Anouck Minnema

Drenthe

Dans: 1. Jayciley Jano, 2.Anne-Wil & Chantal, 3. Zascha Leegte
DJ: 1. Brent, 2. DJ Remq, 3. Thyrza
Expo: 1. Flying_wingsx,2. Rodney, 3. Iris Mulder
Film: 1. Gido Productions, 2. Wolliewohl junior, 3. De Jonge Entertainment
Muziek: 1. Kim, 2. Hugo Room, 3. Insert Bandname
Taal: 1. Sundance, 2. Eva Broekman, 3. Ruth
Theater: 1. Debora Feenstra

Overijssel

Dans: 1. Iris en Lotte, 2. La Funk, 3. Sophie en Iris
DJ: 1. DJ VanderWood, 2.DJill, 3. Infinite
Expo: 1. Izla, 2. Maartje, 3. Lotje
Fashion: 1. Sanne
Film: 1. AF productions
Muziek: 1. Micah en Julia, 2. GR3G, Anika
Taal: 1. Tiemen, 2. Aimee, 3. Cyrine
Theater: 1. Master Alzir, 2. Captalent XXL, 3. Jet en Lieke

Limburg

Dans: 1. Margit Smelt, 2. The Movement, 3. The Golden Bouncers
DJ: 1. SDNX, 2. Tom$on, 3. Mad Stan
Expo: 1. Pien Brouwers, 2. Lukas Vonk, 3. Saba Yusoufzai
Fashion: 1.Ploen Mevis 2. Gina llic, 3. Dana Blindels
Film: 1. DOC, 2. Cloe, 3. Amy Verhiel
Muziek: 1. Arjanne Beukers, 2. Morganas Ilusion, 3. Linde Grooters
Taal: 1. EVA, 2. Nico, 3. Anouk Hilt
Theater: 1. De deegrollers, 2. Anouk Hilt, 3. Personality

Utrecht

Dans: 1. Jowena & Chiara, 2. The Cook Sisters, 3. MTA
DJ: 1. HIDEN SEEK, 2. J.O.B., 3. Luke ®
Expo: 1. Sosse Serpenti, 2. Kalina Damianov, 3. Jake Wieler
Fashion: 1. Geert Sweep, 2. Moisa Urhig, 3. Eva van Gent
Film: 1. Luuk van Leeuwen, 2. Jill, Wieke, Isabelle en Noor, 3. Nikita van Boeijen
Muziek: 1. BRICKED OUT, 2. Simon Bauke, 3. Charlot Mae
Taal: 1. Floor den Dikken, 2. Mirthe Kruizenga
Theater: 1. Maurits van Brakel, 2. Ciska Molenaar, 3. Espen & Luca

Groningen

Dans: 1. Kelvin, Kyana, Lilian, Chelsea & Kumba, 2. Dalia Windt, 3. Sam Broer
DJ: 1. JIGS, 2. Turtlism, 3. DJ Revlo
Expo: 1. Rowiet Kerver, 2. Anastasia Arzhanovich, 3. Trami Nguyen
Fashion: 1. Scottish Power
Film: 1. ARRT Films
Muziek: 1. Marie Jones, 2. Rayan Morshed, 3. Fleur Overmars
Taal: 1. Sarah Zajac, 2. Anasuya Malgie, 3. Kyra Wieringa
Theater: 1. Else en Jildous

Flevoland

Dans: 1. Nine, 2. Kesta-Mee, 3. Dionysha
DJ: 1. Joey Delvaro, 2. Chiovano, 3. Vibez
Expo: 1. Sjoerd van Eijsenbergen, 2. Amber Steijvers , 3. Melanie Chammas
Fashion: 1. Tamar De Haan, 2. Dante Tieleman, 3. Nieuw Leven
Film: 1. Quint den Enting
Muziek: 1. Chelsea&Mozes, 2. Ensemble resonance, 3. Norah Jane
Theater: 1.Ies Kaczmarek

Noord-Brabant

Dans: 1. Ylin Fortuyn, 2. Mindfull, 3. Franciszka Khodosevitch
DJ: 1. MattSound, 2. DJ Milan, 3. DJ Semzo
Expo: 1. Elsa Heesemans, 2. Yip Stals, 3. Sam Oerlemans
Film: 1. Tim van Loon, 2. Bregje Pontzen, 3. Valentijn van den Heuvel
Muziek: 1. Sjors de Haas, 2. Gianluka Galvez Vargas, 3. Emm
Taal: 1. Casper Slakes, 2. Julia van Berkom, 3. Judith Heller
Theater: 1. Rachel van de Burgt

Noord-Holland

Dans: 1. Djenna, 2. Danae, 3. Trapped
DJ: 1. DUSTY BOYD, 2. Kortez, 3. Achay
Expo: 1. Elle Madelief van Baaren, 2. Fleur Kotten, 3. Kyara Bhiekharie
Fashion: 1. Jes
Film: 1. Jonathan ten Broeke, 2. Jelle & Ole, 3. Tamar Aydin
Muziek: 1. Berend Hensema, 2. Chapter Sam, 3. Tyenca
Taal: 1. Keet Winter, 2. Elisa Lo-A-Njoe, 3. Koffiemelk
Theater: 1. Ananas, 2. Jeroen, 3. Rosa Joy

Zeeland

Dans: 1. David Janse, 2, Jaila & Giana, 3. Samir & Roos
DJ: 1. DJ Twan, 2. DJ Nikki, 3. Double-J
Expo: 1. Pieter Verras, 2. Gina Saad, 3. Wybe de Haan
Fashion: 1. Sam Zegelink, 2. Raisa Brand, 3. Kelvin Donker Curtius
Film: 1. Pien Vroonland
Muziek: 1. Brook&Field
Taal: 1 Wahine Wisse, 2. Suzanne Krijger, 3. Evi Verleije
Theater: 1. Theatergroep Zurøck

Gelderland

Dans: 1. Shinshan, 2. Danique, 3. Bransz Jongeren selectie
DJ: 1. Noutic, 2. Andr3ZZ, 3. MXT
Expo: 1. Vera Jansen, 2. Lars Geluk, 3. Lazyce
Fashion: 1. Aars
Film: 1. Carmen de Krijger, 2. Maas, 3. Anne en Lotte
Muziek: 1. Noortje Dupont, 2. Bente Bakker, 3. Kirsten van Campen
Taal: 1. Femke Zwiep, 2. Lena Plantinga, 3. Tim
Theater: 1. Julia Zandvliet, 2. Lena Plantinga, 3. Janna Hagendoorn

Zuid-Holland

Dans: 1. Playhousse, 2. Dance for life, 3. Afro Fabulouz
DJ: 1. Thijs Buizert, 2. Gancio, 3. DJ Creeps
Expo: 1. Dante Kedde, 2. Leo Verstappen, 3. Izzy Vogel
Fashion: 1. Shihayna Poulina
Film: 1. Dante Kedde, 2. Celine Bonte, 3. Sharaf K. Maurice
Muziek: 1. Doublle, 2. Headfirst, 3. I Dekay
Taal: 1. Amara, 2. Catootje Lustig, 3. Nova Reyn
Theater: 1. Droger & de Pee, 2. Catootje Lustig, 3. Femi van Elshuis